![]() |
Kerst show, Gorinchem | 16, 17 dec 2017 |
Dog show Gorinchem, internat. cac, cacib |
![]() |
Russkaja Mechta Xander Xebube: Beste Reu, CAC, CACIB,
Een gezellige en grote opkomst op de laatste show van het jaar 2017 in Nederland. Een mooi aantal van RM honden en baasjes en ook geweldige resultaten. Russkaja Mechta Xander Xebube werd Beste reu CAC, CACIB en daarmee was hij Nederlandse Kampioen! Zijn broer Russkaja Mechta Xan Xiril kwam op de tweede plaats in de open klas achter Xebube en in de eind Selectie was hij derde beste reu met res.CACIB. De tweede beste reu was ook van onze kennel, dat was de winnaar van de Jeugd klasse Russkaja Mechta Avangard, hij krijgt Res. CAC hij werd daarmee ook Nederlandse Jeugd Kampioen! Bij de teven was het even spannend maar ook hier met het beste resultaat, want ook bij de teven werd Russkaja Mechta Wolinaja Wolga Res. CAC/ Res. CACIB en werd daarmee Nederlandse Kampioen! Jeugd teef Russkaja Mechta Bom Banda was beste in de jeugd klasse 1U zo verdiende ze haar eerste punt. De Jongste puppen hebben zich na de eerste oefen lessen goed laten zien in de ring en kregen de hoogste kwalificatie "veel belovend" - RM Duhscha Dascha 1pl, RM Dobry Danila 2 pl., RM Coco Cabana 3pl. Het was een mooie afsluiting van de jaar seizoen 2017. Iedereen van harte gefeliciteerd en up naar 2018!
![]() |
Dog Show Bleiswijk, Plantarium, Hazerswoude-Dorp | 4, 5 nov 2017 |
Dog show Bleiswijk, internat. cac, cacib |
Russkaja Mechta Avangard: BOB, CAC, CACIB, Best Male
Op de 2-daagse Internationale tentoon- stelling Bleiswijk hebben Russkaja Mechta honden beide dagen goed gedraaid.
Zaterdag werden de keuringen uitgevoerd door een keurmeester uit Engeland dhr. D. Cavill (GB)
De beste teef Russkaja Mechta Zara Zarina CAC/CACIB, RM Woin Wariag was tweede met uitmuntend in open klasse reuen. Tweede plaats in open klasse met uitmuntend was voor RM Wolinaja Wolga.
Zondag hadden we weer geweldige successen in Hazerswoude-Dorp onder keurmeester J. Hiddes.
Beste Junior Reu Russkaja Mechta Azart werd ook beste reu en Beste van het ras CAC en dus BOB!!!
Beste teef weer Russkaja Mechta Zara Zarina CAC/CACIB,
RM Wolinaja Wolga was tweede in open klasse met uitmuntend.

![]() ![]() |
Dortmund, Westfalenhalle | 15 okt. 2017 |
Bundes Sieger Zucht Schau, Dobermann Verein |
Russkaja Mechta Wolinaja Wolga: BundesSiegerin
De Bundessiegerzuchtshau in Dortmund was ook dit jaar weer een sportief spektakel. Russkaja Mechta werd duidelijk gewaardeerd. Alle 3 ingeschreven honden werden eerste in hun klasse en verdienden zodoende kampioenschapspunten. Een geweldige overwinning in de Jeugd klasse. Russkaja Mechta Bom Banda was eerste uit 5 in haar klasse en kreeg jeugd punten. Een super spektakel in de volwassen klassen. Russkaja Mechta Zara Zarina werd eerste in de tussenklasse en Russkaja Mechta Wolinaja Wolga werd eerste in de open klasse. In het verdere verloop werd RM Wolinaja Wolga gekozen als beste teef en voor haar de titel "BUNDESSIEGERIN" !!! Wauw, een geweldige prestatie. We hebben een Bundesieger in het RM huis! Van harte gefeliciteerd Danielle en Johan. Top prestatie van jullie honden!
keurmeester: Dhr. Josef Pohling.
![]() |
![]() ![]() |
Hoogeveen, DVIN, Kringgroep | 24 sept 2017 |
Op zondag 24 september vond de DVIN doberdag editie 2017 plaats op de Achteromsedijk in Hoogeveen. Georganiseerd door kringgroep Drenthe ( |
Doberdag2017- Russkaja Mechta
Doberdag2017- Russkaja Mechta
Doberdag2017- Russkaja Mechta
![]() ![]() |
Hoogstraten, De Grensstreek | 10 september 2017 |
4e grens-trofee 2017, d.v.i.n. kringgroep "de grensstreek" |

Great day today at the breed show "Grens Trofee" in Mosten
best results for us! RUSSKAJA MECHTA Zoluschka Zina - BOB, Grensstreek Winster Best female!
RUSSKAJA MECHTA Vici Victoria - Reserve Best Female
Thanks to the judge Peter van Montfoort for appreciation of my breeding!
RUSSKAJA MECHTA Urazman Uran has passed DGT ! Wohoow Congratulations!
My compliments to KG. Grensstreek for excellent show organisation.
![]() ![]() |
Mechelen | 20 aug. 2017 |
Internationale honden show, Mechelen 2017 |
reserve CAC, reserve CACIB, 1 (uitmuntend) tussenklasse
Keurmeester: Jos de Kuyper
![]() |
24 JULI 2017 |
Internationale honden show, LUIK 2017 |
Op de eerste dag in Luik werd Russkaja Mechta Zara Zarina (Indy) 1 plaats uitmuntend in de tussen klasse. Keurmeester Goran Gladic.
De tweede dag heeft keurmeester Mevr. D.Bujisic (Kroatie) kwaliteiten van Indy veel meer te waarderen . Zij werd reserve Beste Teef , CAC en Reserve CACIB! Ontzettend goed gepresteerd, Gefeliciteerd!
![]() |
Zaterdag 29 juli 2017 |
dag 1: INTERNATIONALE SHOW, CAC,CACIB R'DAM Stichting hondententoonstelling, Rotterdam |
De Zaterdag, de eerste dag van deze dubbele cac, cacib show was de dag van RM Wangan
BEST OF BREED, BEST OF RASGROEP 2 |
Russkaja Mechta Woin Wariag (Wangan |
![]() Russkaja Mechta Woin Wariag/span> |
Russkaja Mechta Avangard werd Beste Junior van het ras
Russkaja Mechta Wolinaja werd 2e met uitmuntend in de open klasse
![]() |
Zondag 30 juli 2017 |
dag 2: BENELUX WINNER SHOW, CAC, CACIB R'DAM Stichting hondententoonstelling, Rotterdam |

RM Zoluschka Zina, reserve best female, CAC, Resereve CACIB
* Junior Champion and Benelux Junior Winner - RM Wolinaja Wolga werd slechts als 3de geplaatst in de open klasse
* In de Open klasse reuen stonden 3 Russkaja Mechta -reuen. Jeugd kampioen van Nederland, Belgie en Kroatie Russkaja Mechta Xan Xiril werd de winnaar van de open klasse.
* Zijn broer Nederlands Jeugd kampioen en Benelux Junior Winnaar RM Xander Xeboebe (Ik begrijp niet alles) slechts Goed
* De kwaliteiten van Russkaja Mechta Woin Wariag, BOB and Groepswinnaar van de eerste dag werden niet gezien. Hij werd tweede in zijn klasse en was uitgesloten van verdere competitie. De keurmeester schrijft in zijn beoordelingsrapport dat zijn lippen niet diep genoeg waren. Dat is slecht, sinds wanneer willen we deense doggen lippen bij de dobermann? Nogmaals keurmeester was mr.Øystein Eikeseth uit Noorwegen.
![]() |
8 juli 2017 |
ZTP 2017 |

Russkaja Mechta Victoria's Valet op zijn ZTP
Keurmeester van het examen N. Daube pakwerker J. Dieden, Dank voor de handler Peter Brontsema